Menu
Ude Kampe
August 2022
8.
mandag
19.00
FC Horsens (1)
UHT
Herrer
M+40
SOB Horsens • A-rækken
Designa Arena
Bane 3 - 11 mands
Brædstrup IF
Designa Arena
Bane 3 - 11 mands
10.
onsdag
19.00
Bjerre Herred Fodbold
1 - 1
Herrer
M+32
Horsens Oldboys A-rækken • Pulje 1
Stouby Stadion
Brædstrup IF
Stouby Stadion
13.
lørdag
15.30
Øster Nykirke IF
0 - 5
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 84
Vonge Stadion
Brædstrup IF
Vonge Stadion
15.
mandag
19.00
Hatting-Torsted Fodbold
3 - 0
Herrer
M+40
SOB Horsens • A-rækken
Nybolig Arena
Brædstrup IF
Nybolig Arena
23.
tirsdag
18.45
Aale UI
livescore
1 - 1
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 84
Aale Stadion
Brædstrup IF
Aale Stadion
24.
onsdag
19.00
Sole IF
1 - 2
Herrer
M+32
Horsens Oldboys A-rækken • Pulje 1
Øster Snede Stadion
Brædstrup IF
Øster Snede Stadion
29.
mandag
19.00
Lund IF
2 - 0
Herrer
M+40
SOB Horsens • A-rækken
Lund Stadion
Bane 1 - Opvisning
Brædstrup IF
Lund Stadion
Bane 1 - Opvisning
30.
tirsdag
18.30
Hatting Motion
1 - 5
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 84
Hatting Stadion
Brædstrup IF
Hatting Stadion
31.
onsdag
19.00
Hedensted IF (1)
4 - 3
Herrer
M+32
Horsens Oldboys A-rækken • Pulje 1
Hedensted Stadion Kunstgræs
HM Park 1
Brædstrup IF
Hedensted Stadion Kunstgræs
HM Park 1
September 2022
1.
torsdag
18.00
Bryrup IF
5 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 564
Bryrup Stadion
Brædstrup IF
Bryrup Stadion
5.
mandag
18.30
Funder GF
UHT
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Vest
Funder EL-VVS Service Arena
Brædstrup IF
Funder EL-VVS Service Arena
10.
lørdag
11.00
Horsens Freja (1)
livescore
0 - 10
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 564
Fri Bikeshop Arena
Brædstrup IF
Fri Bikeshop Arena
10.
lørdag
15.00
Ølsted UGF
livescore
1 - 1
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 84
Ølsted Stadion
Brædstrup IF
Ølsted Stadion
12.
mandag
19.00
Horsens KFUM
3 - 2
Herrer
M+40
SOB Horsens • A-rækken
Bankagerhallen
Brædstrup IF
Bankagerhallen
14.
onsdag
19.00
Hatting Motion
HHT
Herrer
M+32
Horsens Oldboys A-rækken • Pulje 1
Hatting Stadion
Brædstrup IF
Hatting Stadion
17.
lørdag
11.00
Lund IF
livescore
2 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 564
Lund Stadion
Bane 3 - kunstbane
Brædstrup IF
Lund Stadion
Bane 3 - kunstbane
17.
lørdag
14.00
Sole IF
livescore
1 - 2
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 84
Øster Snede Stadion
Brædstrup IF
Øster Snede Stadion
17.
lørdag
16.00
Virring Fodbold (1)
HHT
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.1 11M/9M ombrydning - Efterår 2022 • Pulje 237
Virring Stadion
Brædstrup IF
Virring Stadion
24.
lørdag
13.00
Odder IGF
livescore
1 - 2
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2009) 11M/9M - efterår 2022 ombr • Pulje 966
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
Brædstrup IF
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
25.
søndag
13.00
BUF Horsens
UHT
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 798
Dagnæs Stadion
Brædstrup IF
Dagnæs Stadion
26.
mandag
18.00
Rask Mølle OIF
2 - 2
Herrer
M+40
SOB Horsens • A-rækken
Rask Mølle Stadion
Brædstrup IF
Rask Mølle Stadion
28.
onsdag
18.00
Brande IF
1 - 3
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 564
Brande Stadion
Brædstrup IF
Brande Stadion
28.
onsdag
19.00
Lund IF
0 - 2
Herrer
M+32
Horsens Oldboys A-rækken • Pulje 1
Lund Stadion
Bane 3 - kunstbane
Brædstrup IF
Lund Stadion
Bane 3 - kunstbane
Oktober 2022
1.
lørdag
11.00
Rask Mølle OIF
1 - 4
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 84
Rask Mølle Stadion
Brædstrup IF
Rask Mølle Stadion
2.
søndag
10.30
BMI
7 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 798
Egelund Idrætscenter
Brædstrup IF
Egelund Idrætscenter
5.
onsdag
18.00
Hatting-Torsted Fodbold
1 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 564
Hatting Stadion
Brædstrup IF
Hatting Stadion
10.
mandag
17.30
Korning IF
6 - 1
Herrer
M+40
SOB Horsens • A-rækken
Korning Stadion
Brædstrup IF
Korning Stadion
13.
torsdag
19.00
BUF Horsens
livescore
2 - 0
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.1 11M/9M ombrydning - Efterår 2022 • Pulje 237
Dagnæs Stadion
Brædstrup IF
Dagnæs Stadion
16.
søndag
10.00
Stensballe IK
livescore
3 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 798
Stensballe Hallen
Brædstrup IF
Stensballe Hallen
22.
lørdag
14.00
Ølholm B
1 - 2
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 84
Langskovhallen Ølholm
Brædstrup IF
Langskovhallen Ølholm
28.
fredag
18.30
Klovborg UF
livescore
3 - 2
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.1 11M/9M ombrydning - Efterår 2022 • Pulje 237
Klovborg Stadion
Brædstrup IF
Klovborg Stadion
November 2022
4.
fredag
17.00
Vinding SF
1 - 4
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 107
Vinding Kunstgræsbane
4
Brædstrup IF
Vinding Kunstgræsbane
4
6.
søndag
10.00
FC Skanderborg
livescore
1 - 8
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2009) 11M/9M - efterår 2022 ombr • Pulje 966
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
Brædstrup IF
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
12.
lørdag
10.00
Vejle B
livescore
4 - 0
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2-3 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 121
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
Brædstrup IF (L3)
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
13.
søndag
11.00
Juelsminde IF
3 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 51
Hellebjerg Kunstgræs
Brædstrup IF
Hellebjerg Kunstgræs
16.
onsdag
19.40
BUF Horsens
1 - 5
Herrer
M+32
Horsens Oldboys Inde (16/11-2022) • Pulje 1
Søvind Hallen
Brædstrup IF
Søvind Hallen
16.
onsdag
20.20
Riis Tebstrup IF +40
1 - 7
Herrer
M+32
Horsens Oldboys Inde (16/11-2022) • Pulje 1
Søvind Hallen
Brædstrup IF
Søvind Hallen
26.
lørdag
11.00
Ammitsbøl/Egtved
5 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 107
Egtved Kunstgræs
Brædstrup IF
Egtved Kunstgræs
December 2022
3.
lørdag
10.00
Guldminen
-
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 96
Sejs Kunstgræs 8-mands
Brædstrup IF
Sejs Kunstgræs 8-mands
3.
lørdag
11.00
Hørning IF (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 104
Brædstrup Kunstgræsbane
Brædstrup IF
Brædstrup Kunstgræsbane
3.
lørdag
11.30
Hadsund B
-
Kvinder
U11
U11 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 154
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Brædstrup IF
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
3.
lørdag
12.00
Mejdal-Halgård Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 76
Hessel Arena Kunstgræs 1
Brædstrup IF
Hessel Arena Kunstgræs 1
3.
lørdag
12.20
Stilling IF (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 104
Brædstrup Kunstgræsbane
Brædstrup IF
Brædstrup Kunstgræsbane
3.
lørdag
12.50
Helsted Fremad IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 154
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Brædstrup IF
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
3.
lørdag
13.00
BUF Horsens
-
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2013) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 47
Egebjerg Kunstgræsbane
Brædstrup IF
Egebjerg Kunstgræsbane
3.
lørdag
13.20
Silkeborg KFUM
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 76
Hessel Arena Kunstgræs 1
Brædstrup IF
Hessel Arena Kunstgræs 1
3.
lørdag
14.00
Stensballe IK
-
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2013) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 47
Egebjerg Kunstgræsbane
Brædstrup IF
Egebjerg Kunstgræsbane
11.
søndag
13.30
IF Lyseng
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Vinterturnering • Pulje 3
Lyseng Kunstgræs
Brædstrup IF
Lyseng Kunstgræs
11.
søndag
14.10
Stensballe IK
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 86
Stensballe Hallen
Brædstrup IF
Stensballe Hallen
11.
søndag
14.30
Hatting-Torsted Fodbold (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 86
Stensballe Hallen
Brædstrup IF
Stensballe Hallen
11.
søndag
15.30
Vinding SF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 86
Stensballe Hallen
Brædstrup IF
Stensballe Hallen
14.
onsdag
19.00
Riis Tebstrup IF +40
-
Herrer
M+32
Horsens Oldboys Inde (14/12-2022) • Pulje 2
Søvind Hallen
Brædstrup IF
Søvind Hallen
14.
onsdag
20.00
Bjerre Herred Fodbold 2
-
Herrer
M+32
Horsens Oldboys Inde (14/12-2022) • Pulje 2
Søvind Hallen
Brædstrup IF
Søvind Hallen