Menu
Ude Kampe
August 2020
12.
onsdag
19.00
Hørning IF
UHT
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2020 • Pulje 315
Højbo Stadion
Bane 2A
Brædstrup IF
Højbo Stadion
Bane 2A
15.
lørdag
13.30
Horsens Freja
livescore
3 - 1
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 • Pulje 8
Spar Nord Park
Brædstrup IF
Spar Nord Park
15.
lørdag
13.30
As IF
livescore
0 - 1
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 73
As Stadion
Brædstrup IF
As Stadion
17.
mandag
19.00
Korning IF
2 - 0
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • B-rækken
Korning Stadion
Brædstrup IF
Korning Stadion
22.
lørdag
12.00
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk (1)
5 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 750
KFUM Parken
Bane 6B
Brædstrup IF
KFUM Parken
Bane 6B
22.
lørdag
12.30
Lisbjerg FC
1 - 2
Herrer
U17
U16/U17 Drenge C (2005-2004) 8M - Efterår 2020 • Pulje 115
Lisbjerg Skole
Brædstrup IF
Lisbjerg Skole
22.
lørdag
13.00
Viby IF
livescore
3 - 0
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 • Pulje 8
Viby Idrætspark
Brædstrup IF
Viby Idrætspark
23.
søndag
11.00
Virring Fodbold
HHT
Kvinder
U16
U16 Piger C (2005) 8M - Efterår 2020 • Pulje 291
Virring Hallen
Brædstrup IF
Virring Hallen
23.
søndag
12.30
Horsens United
livescore
5 - 0
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 73
Højvangsskolen, Horsens
Brædstrup IF
Højvangsskolen, Horsens
24.
mandag
19.00
Stensballe IK
3 - 0
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • B-rækken
Stensballe Hallen
Brædstrup IF
Stensballe Hallen
25.
tirsdag
19.00
Gylling B (U18)
8 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger C (2005) 8M - Efterår 2020 • Pulje 291
Gylling Skole
Brædstrup IF
Gylling Skole
26.
onsdag
19.00
SS Skjold (1)
1 - 1
Herrer
M+32
Horsens Oldboys A-rækken - Forår 2020 • Pulje 1
Glud Stadion
Brædstrup IF
Glud Stadion
September 2020
6.
søndag
12.15
IF Lyseng
0 - 2
Herrer
U17
U16/U17 Drenge C (2005-2004) 8M - Efterår 2020 • Pulje 115
Lyseng Idrætspark
Brædstrup IF
Lyseng Idrætspark
8.
tirsdag
18.30
Horsens B
2 - 3
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • B-rækken
Horsens B's Anlæg
Brædstrup IF
Horsens B's Anlæg
8.
tirsdag
18.45
Gauerslund IF
3 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger C (2005) 8M - Efterår 2020 • Pulje 291
Danbolig Arena Gauerslund
Bane 6 - 8 Mands
Brædstrup IF
Danbolig Arena Gauerslund
Bane 6 - 8 Mands
9.
onsdag
18.00
Fårvang IF
0 - 3
Herrer
U17
U16/U17 Drenge C (2005-2004) 8M - Efterår 2020 • Pulje 115
Fårvang Stadion
Brædstrup IF
Fårvang Stadion
9.
onsdag
18.45
Hatting-Torsted Fodbold
2 - 1
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2020 • Pulje 315
Nybolig Arena
Brædstrup IF
Nybolig Arena
9.
onsdag
19.00
Hedensted IF (1)
1 - 0
Herrer
M+32
Horsens Oldboys A-rækken - Forår 2020 • Pulje 1
Hedensted Stadion Kunstgræs
Brædstrup IF
Hedensted Stadion Kunstgræs
12.
lørdag
10.00
Egebjerg IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - lørdag 12/9 • Pulje 314
Vestergadeanlægget
Brædstrup IF
Vestergadeanlægget
12.
lørdag
10.00
Ry Fodbold (2)
Spillet
Kvinder
U8
U8 Piger (2013) 3M - lørdag 12/9 • Pulje 370
INOX Park
Bane 19
Brædstrup IF
INOX Park
Bane 19
12.
lørdag
10.15
FC Horsens (2)
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (2015) 3M - lørdag 12/9 • Pulje 348
Brædstrup Stadion
Bag Stadion
Brædstrup IF (1)
Brædstrup Stadion
Bag Stadion
12.
lørdag
10.30
Gedved IF
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - lørdag 12/9 • Pulje 314
Vestergadeanlægget
Brædstrup IF
Vestergadeanlægget
12.
lørdag
10.30
Aabyhøj IF (1)
Spillet
Kvinder
U8
U8 Piger (2013) 3M - lørdag 12/9 • Pulje 370
INOX Park
Bane 19
Brædstrup IF
INOX Park
Bane 19
12.
lørdag
11.15
Horsens fS
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (2015) 3M - lørdag 12/9 • Pulje 346
Brædstrup Stadion
Bag Stadion
Brædstrup IF (2)
Brædstrup Stadion
Bag Stadion
12.
lørdag
11.30
Stavtrup IF
livescore
1 - 0
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 • Pulje 8
Stavtrup Idrætsanlæg
Brædstrup IF
Stavtrup Idrætsanlæg
12.
lørdag
11.45
Horsens Freja
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (2015) 3M - lørdag 12/9 • Pulje 346
Brædstrup Stadion
Bag Stadion
Brædstrup IF (2)
Brædstrup Stadion
Bag Stadion
12.
lørdag
12.00
Lund IF
livescore
10 - 0
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 73
Lund Stadion
Brædstrup IF
Lund Stadion
18.
fredag
17.00
Uldum IF
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 578
Trailergaarden-Gantrup Arena
Brædstrup IF
Trailergaarden-Gantrup Arena
19.
lørdag
11.30
Hasle B
2 - 1
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 • Pulje 8
Ellehøjskolen
Brædstrup IF
Ellehøjskolen
19.
lørdag
13.00
Jelling fS
UDS
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 750
Jelling Stadion (Kunstgræs)
Brædstrup IF
Jelling Stadion (Kunstgræs)
19.
lørdag
15.30
Horsens Freja
UHT
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 73
Spar Nord Park
Brædstrup IF
Spar Nord Park
20.
søndag
10.00
Odder IGF
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger B (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 751
Trailergaarden-Gantrup Arena
Brædstrup IF
Trailergaarden-Gantrup Arena
20.
søndag
13.45
FC Horsens
livescore
3 - 1
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 465
Designa Arena
Bane 3 - 11 mands
Brædstrup IF
Designa Arena
Bane 3 - 11 mands
21.
mandag
18.00
Uldum IF
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • B-rækken
Uldum Stadion
Brædstrup IF
Uldum Stadion
21.
mandag
18.00
FC Skanderborg
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 72
Vestergadeanlægget
Brædstrup IF
Vestergadeanlægget
22.
tirsdag
18.00
Grindsted GIF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 465
Lynghallen
Bane 11 - Sydbank Ungdomskampbane
Brædstrup IF
Lynghallen
Bane 11 - Sydbank Ungdomskampbane
23.
onsdag
19.00
Hornsyld IF
Herrer
M+32
Horsens Oldboys A-rækken - Forår 2020 • Pulje 1
Hornsyld Idrætscenter
Brædstrup IF
Hornsyld Idrætscenter
24.
torsdag
18.00
Lystrup IF
Herrer
U17
U16/U17 Drenge C (2005-2004) 8M - Efterår 2020 • Pulje 115
Lystrup Idrætsanlæg
Brædstrup IF
Lystrup Idrætsanlæg
26.
lørdag
10.40
Østbirk IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 8M - Efterår 2020 • Pulje 35
Spar Nord Park
Brædstrup IF
Spar Nord Park
26.
lørdag
10.40
FC Skanderborg (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 547
Randlev Skole
Brædstrup IF
Randlev Skole
26.
lørdag
11.00
BUF Horsens (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 648
Mårslet Stadion
Brædstrup IF
Mårslet Stadion
26.
lørdag
11.20
BUF Horsens
Herrer
U9
U9 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 599
Nybolig Arena
Brædstrup IF
Nybolig Arena
27.
søndag
10.40
Østbirk IF
Herrer
U9
U9 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 578
Uldum Stadion
Brædstrup IF
Uldum Stadion
27.
søndag
10.40
FC Skanderborg
Kvinder
U10
U10 Piger B (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 732
INOX Park
Brædstrup IF
INOX Park
27.
søndag
11.20
TMG
Kvinder
U11
U11 Piger C (2010) 5M - Efterår 2020 • Pulje 711
Gylling Skole
Brædstrup IF
Gylling Skole
27.
søndag
16.00
Horsens Freja
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (2002-03) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 368
Spar Nord Park
Brædstrup IF
Spar Nord Park
29.
tirsdag
17.00
Galten FS
Kvinder
U12
U12 Piger B (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 225
Jutlander Bank Park
Brædstrup IF
Jutlander Bank Park
Oktober 2020
1.
torsdag
18.00
Hårby IK 81
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2020 • Pulje 315
Borgernes Hus
Brædstrup IF
Borgernes Hus
3.
lørdag
11.20
Hou Og Omegns IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 547
Vestergadeanlægget
Brædstrup IF
Vestergadeanlægget
3.
lørdag
11.20
Hatting-Torsted Fodbold (2)
Herrer
U9
U9 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 599
Brædstrup Stadion
Trekanten
Brædstrup IF
Brædstrup Stadion
Trekanten
3.
lørdag
12.00
Aarhus Juniors
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 • Pulje 8
Skjoldhøjskolen
Brædstrup IF
Skjoldhøjskolen
3.
lørdag
13.00
Horsens Nord
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 750
Gedved Hallen - Udendørs
Brædstrup IF
Gedved Hallen - Udendørs
3.
lørdag
13.30
Aale UI
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 73
Aale Stadion
Brædstrup IF
Aale Stadion
3.
lørdag
14.20
TMG
Herrer
U8
U8 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 648
Brædstrup Stadion
Trekanten
Brædstrup IF
Brædstrup Stadion
Trekanten
4.
søndag
10.00
AIA/Tranbjerg
Kvinder
U10
U10 Piger B (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 732
Grønløkke Stadion
Brædstrup IF
Grønløkke Stadion
4.
søndag
10.30
IF Lyseng
Kvinder
U12
U12 Piger B (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 225
Lyseng Idrætspark
Brædstrup IF
Lyseng Idrætspark
4.
søndag
10.40
Ry Fodbold
Kvinder
U10
U10 Piger B (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 732
Grønløkke Stadion
Brædstrup IF
Grønløkke Stadion
4.
søndag
11.00
Virring Fodbold
Kvinder
U16
U16 Piger C (2005) 8M - Efterår 2020 • Pulje 291
Virring Hallen
Brædstrup IF
Virring Hallen
4.
søndag
11.20
Gylling B
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 8M - Efterår 2020 • Pulje 35
Virring Hallen
Brædstrup IF
Virring Hallen
4.
søndag
11.20
Gylling B
Kvinder
U11
U11 Piger C (2010) 5M - Efterår 2020 • Pulje 711
Brædstrup Stadion
Trekanten
Brædstrup IF
Brædstrup Stadion
Trekanten
5.
mandag
17.30
Riis Tebstrup IF
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • B-rækken
Ejer Bavnehøj Skolen
Brædstrup IF
Ejer Bavnehøj Skolen
6.
tirsdag
17.45
Gylling B (U18)
Kvinder
U16
U16 Piger C (2005) 8M - Efterår 2020 • Pulje 291
Gylling Skole
Brædstrup IF
Gylling Skole
7.
onsdag
17.30
Hørning IF
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 72
Højbo Stadion
Bane 2B
Brædstrup IF
D - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 2B
Dommeromk. Dommer omklædning Nr. 5
7.
onsdag
19.00
Horsens KFUM
Herrer
M+32
Horsens Oldboys A-rækken - Forår 2020 • Pulje 1
Bankagerhallen
Brædstrup IF
Bankagerhallen
8.
torsdag
18.00
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
Herrer
U17
U16/U17 Drenge C (2005-2004) 8M - Efterår 2020 • Pulje 115
Mariehøj IF´s Anlæg
Solbakkevej 8M 2
Brædstrup IF
Mariehøj IF´s Anlæg
Solbakkevej 8M 2
9.
fredag
18.30
Billund IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 465
Billund Idrætscenter
Brædstrup IF
Billund Idrætscenter
11.
søndag
11.15
Odder IGF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 750
Spektrum Odder
Brædstrup IF
Spektrum Odder
18.
søndag
13.00
AGF, Aarhus
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 • Pulje 8
Fredensvang - Kunstgræsbanen
Brædstrup IF
Fredensvang - Kunstgræsbanen
18.
søndag
13.30
FC Horsens
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 73
Designa Arena
Brædstrup IF
Designa Arena
23.
fredag
18.30
Jelling fS
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 465
Jelling Stadion (Kunstgræs)
Brædstrup IF
Jelling Stadion (Kunstgræs)
24.
lørdag
14.00
Hatting-Torsted Fodbold
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 • Pulje 8
Nybolig Arena
Brædstrup IF
Nybolig Arena
25.
søndag
11.00
Østbirk IF
Kvinder
U12
U12 Piger B (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 225
Trailergaarden-Gantrup Arena
Brædstrup IF
Trailergaarden-Gantrup Arena
25.
søndag
12.00
Hatting-Torsted Fodbold
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 73
Nybolig Arena
Brædstrup IF
Nybolig Arena
25.
søndag
12.00
AIA/Tranbjerg
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (2002-03) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 368
Grønløkke Stadion
Brædstrup IF
Grønløkke Stadion
31.
lørdag
13.00
EIF/NSG
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 72
Nr. Snede Stadion
Brædstrup IF
Nr. Snede Stadion